اتاق ها, استایل

۱۰ ایده خیره کننده برای آینه دکوری

آینه دکوری

آینه دکوری ، بهترین ترند جدید در دکوراسیون و تزئین دیوار است.هنگامی که از آینه دکوری به عنوان دکوراسیون دیواری استفاده می شود ، آینه می تواند نور را تقویت کرده و اتاق را بزرگ تر از آنچه که هست ، نشان دهد.آینه ها با اشکال و قاب های تزئینی منحصر به فرد می توانند حال و هوای دیوار شما را عوض کنند.

مقاله 10 ایده خیره کننده برای آینه دکوری به 2 قسمت تقسیم می شود :

  • 4 ایده آینه دکوری برای بزرگ نشان دادن فضا
  • 6 ایده آینه دکوری برای بهتر کردن استایل فضا

4 ایده آینه دکوری برای بزرگ نشان دادن فضا

گالری درخشان

با استفاده از آینه های دکوری با اشکال ، اندازه ها ، رنگ ها و طرح های فریم مختلف ، یک زیبایی منحصر بفرد به دیوار خود ببخشید.بهترین بخش در مورد این ایده دکوراسیون آینه این است که می تواند هر سبک آینه ای را در خود جای دهد.

آینه دکورینقطه کانونی اتاق ناهارخوری

با قرار دادن یک آینه بزرگ بر روی دیوار اتاق ناهارخوری ، آن را می توان روشتن تر و بزرگ تر نشان داد (بهتر است روی دیواری که به موازات میز ناهارخوری است آن را قرار دهید)

آینه دکوریآینه های پنجره ای

آینه دکوری با قاب پنجره ای شکل بهترین ایده برای اتاق هایی است که فاقد نور طبیعی و پنجره هستند. این آینه ها نه تنها نور مصنوعی اتاق را تقویت می کنند تا اتاق بزرگتر به نظر برسد ، بلکه دقیقاً مانند پنجره ی واقعی نیز به نظر می رسد.

تکیه دادن آینه به دیوار

دوست ندارید آینه را بر روی دیوار نصب کنید؟ تکیه دادن آینه به دیوار یک جایگزین خوب برای این کار است ، به خصوص اگر خانه ش شما اجاره ای است یا دیوار شما قابلیت تحمل وزن بالا را ندارد.

4 ایده آینه دکوری برای بزرگ نشان دادن فضا

آینه طرح گل

آینه با قاب فلزی و رنگ طلایی بسیار شیک و لوکس است. ترکیب این آینه با مبلمان چوبی با رنگ خنثی ، بسیار بی نظیر است.

آینه با طرح اسلیمی

آینه های بزرگ دیواری با قاب سفید و طرح اسلیمی ، کاملا برای خانه ها و اتاق هایی با دیزاین سنتی مناسب می باشد.

آینه زینتی و طلاکاری شده

به وسایل پر زرق و برق علاقه دارید؟ آینه دکوری ای را آویزان کنید که منعکس کننده شما و شخصیت شما می باشد. استفاده از آینه با قاب زینتی و طلاکاری شده و تاجدار ، می تواند بسیار چشم نواز باشد.

آویزان کردن آینه با بند

اگر دکوراسیون شما مدرن است ، از یک قاب ساده و براق گرداستفاده کنید در غیر این صورت می توانید از طناب برای آویران کردن آینه و قاب شلوغ تر استفاده کنید.

آینه با طرح خورشید

یک آینه با طرح خورشید با پرتو های ظریف طلایی می تواند یک قطعه خیره کننده از دکوراسیون دیواری شما باشد.در اتاق نشیمن یا اتاق ناهار خوری خود از یکی از آنها به عنوان یک نقطه کانونی استفاده کنید ، یا در راهرو از آن استفاده کنید تا راهرو شما درخشان تر شود.

 

آینه با قاب پهن و سنتی

اگر سبک شما آرام تر است ، از آینه دکوری با قابی از جنس چوب و پهن استفاده کنید. این آینه یک نمای ساحلی و زیبایی را به فضای شما می بخشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *