استایل, راهنمایی ها

نحوه انتخاب رنگ مناسب برای صندلی های رستوران

نحوه انتخاب رنگ مناسب برای صندلی های رستوران

انتخاب های زیادی قبل از انتخاب رنگ مناسب برای صندلی های رستوران شما وجود خواهد داشت.  جنس ، شکل و ظاهر ، منسوجات استفاده شده در صندلی و … قبل از انتخاب صندلی های مناسب برای رستوران خود ، چندین انتخاب وجود دارد که باید انتخاب شود. اما شاید یکی از مهمترین تصمیماتی که باید اتخاذ کنید رنگ صندلی است که باید کاملا مناسب فضای شما باشد.

باور کنید یا نه ،دلایل روانشناسی بسیاری وجود دارد که به انتخاب رنگ مناسب صندلی های رستوران شما می انجامد. رنگ مناسب مطمئناً می تواند باعث تغییر در تجربه مشتری های رستوران شما شود. این نکات را قبل از تصمیم نهایی خود در ذهن داشته باشید.

آبی – رنگی که باید در استفاده از آن دقت داشته باشید

بسیاری از رستوران ها از رنگ آبی در فضای داخلی خود استفاده نمی کنند. این به این دلیل است که این رنگ اشتها آوری کمی دارد و می تواند به عنوان یک کم کننده اشتها عمل کند ، این دقیقاً برعکس آن چیزی است که مشتریان شما می خواهند تجربه کنند.می توان از رنگ آبی در فضای رستوران استفاده کرد ، اما نباید تمام تمرکز بر روی رنگ آبی باشد. رنگ پر جنب و جوش مانند آبی ، هنگامی که به درستی در طرح طراحی رستوران قرار داده شود ، می تواند فضا را شیک و مدرن جلوه دهد.

قرمز و زرد

بد نیست بدانید که بسیاری از رستوران ها از رنگ های قرمز و زرد به عنوان رنگ های غالب در طراحی خود استفاده می کنند. چرا؟ چون قرمز و زرد باعث تحریک اشتها می شود.بسیاری از مشاغل هنگام طراحی رستوران ها و انتخاب رنگ ها برای دکوراسیون خود از این اطلاعات ارزشمند استفاده می کنند.

البته این بدان معنا نیست که هر صندلی در رستوران شما باید قرمز یا زرد باشد. بسته به نوع و سبک رستوران شما ، این ممکن است کار کند ، اما برای استفاده مناسب از این رنگ ها لزوماً نباید از آن ها در تمامی قسمت ها استفاده کنید. به طور کلی ، تم قرمز یا زرد با سایر رنگ ها و مواد خنثی ، مانند پایه های چوبی صندلی یا فلزی با رنگ های خنثی می تواند یک طراحی داخلی فوق العاده برای رستوران باشد. به عنوان مثال استفاده از صندلی های فلزی با تشک قرمز می تواند نمای خوبی برای رستوران شما باشد. صندلی های زرد رنگ در فضای باز می توانند زیبایی فضای آفتابی را دوچندان نماید.

سیاه ، سفید ، خاکستری و قهوه ای 

این رنگ ها بسته به نوع استفاده آنها خنثی هستند. رنگ های سفید ، سیاه ، قهوه ای و خاکستری اغلب در بسیاری از مبلمان رستوران ها و همچنین رنگ های پس زمینه مورد استفاده قرار می گیرند. دلیل این است که یک پس زمینه خنثی باعث انعطاف پذیری زیادی در طراحی می شود. یک پس زمینه خنثی در یک رستوران به شما امکان می دهد تقریباً از هر رنگ مبلمان استفاده کنید. میزها و صندلی های چوبی سیاه یا قهوه ای احساس گرمی ایجاد می کنند و علاقه بصری را به رستوران ها می بخشد. صندلی های فلزی مشکی براق در هنگام استفاده از رنگ های دیگر یک تم عالی هستند. این نکات را در هنگام انتخاب صندلی های مناسب برای رستوران خود در نظر داشته باشید تا به ظاهری ایده آل برسید و مشتریان شما یک تجربه عالی در رستوران شما داشته باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *