راهنمایی ها

اندازه میز قهوه خوری : چگونه انتخاب درستی داشته باشیم؟

اندازه میز قهوه خوری

اندازه میز قهوه خوری به شکل  و سبک آن بستگی دارد. این مورد می تواند به طور کامل حس و حال و استایل اتاق را تغییر دهد. راهنمای ما را بخوانید تا یاد بگیرید چگونه یک میز قهوه با اندازه مناسب را برای اتاق نشیمن خود انتخاب کنید.

اندازه میز قهوه خوری

هنگام انتخاب از یک متر نواری  استفاده کنید و توصیه های ما را که برای ارتفاع ، عرض ، عمق و قرارگیری آن در ادامه این مقاله گفتیم دنبال کنید.

ارتفاع

اندازه میز قهوه خوریارتفاع استاندارد این میز بین 40 تا 46 سانتی متر است ، با این وجود ، توصیه می کنیم ارتفاع را طوری انتخاب کنید که به خوبی با مبل شما جفت شود. توصیه می کنیم یک میز قهوه با بلندی به اندازه کوسن های مبل خود انتخاب کنید ، یا 2 تا 5 سانت کوتاه تر. این امر به شما امکان می دهد تا به راحتی نوشیدنی یا مواد غذایی را از روی میز مصرف کنید.

طول

میز قهوه خوریبرای جلوگیری از اشغال شدن فضای شما ، به شما توصیه می کنیم میز قهوه خوری با طول تقریبی دو سوم کاناپه تان انتخاب کنید.

عرض و نحوه قرارگیری

عرض یک میز قهوه با دانستن محل قرارگیری آن پیدا می شود. برای اینکه امکان راه رفتن و جابجایی راحت در اطراف میز قهوه شما فراهم شود ، توصیه می کنیم بین 30 تا 45 سانتی متر فاصله بین میز قهوه خوری و کاناپه تان داشته باشید. با این حال ، فاصله حدودی 75 سانتی متری را بین سایر وسایل مانند یک میز تلویزیون یا … حفظ کنید .برای اینکه عرض میز جدید قهوه شما باید باشد ، باید فاصله این میز تا کاناپه و تا میز تلویزیون خود اندازه بگیرید و با هم جمع کنید برای مثال 45+75=120

نکته : هنگام انتخاب یک میز قهوه خوری جدید ، به شکل آن حتما توجه داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *